Kontaktai

Deimantas Gudaitis

direktorius
deimantas@callida.lt
+37060479657

Borisas Kondrašovas

pirkimų vadybininkas
borisas@callida.lt
+37068740158

Saulius Kairaitis

pirkimų vadybininkas
saulius@callida.lt
+37068669471

Laurynas Koženiauskas

pirkimų vadybininkas
laurynas@callida.lt
+37067518023

Audrius Čepkauskas

logistikos vadybininkas
audrius@callida.lt
+37068269089

Buhalterija

buhalterija
buhalterija@callida.lt
+37060472188

🇱🇹 Lietuva

UAB Callida progressio
Vadovas: Deimantas Gudaitis
Adresas: Tilžės g. 41, Kaunas

 

El. paštas: info@callida.lt
Tel.: +370 604 79657
Įmonės kodas: 303223417
PVM mokėtojo kodas: LT100008333618

Darbo laikas

Pirmadienis: 08:00-17:00
Antradienis: 08:00-17:00
Trečiadienis: 08:00-17:00
Ketvirtadienis: 08:00-17:00
Penktadienis: 08:00-17:00
Šeštadienis: nedirbame
Sekmadienis: nedirbame

🇸🇪 Švedija

JSC Callida progressio
Vadovas: Deimantas Gudaitis
Adresas: Tilžės g. 41, Kaunas

 

El. paštas: info@callida.lt
Tel.: +370 604 79657
Įmonės kodas: 502080-7706
PVM mokėtojo kodas: SE502080770601

Darbo laikas

Pirmadienis: 08:00-17:00
Antradienis: 08:00-17:00
Trečiadienis: 08:00-17:00
Ketvirtadienis: 08:00-17:00
Penktadienis: 08:00-17:00
Šeštadienis: nedirbame
Sekmadienis: nedirbame

🇳🇴 Norvegija

NUF Callida norge
Vadovas: Deimantas Gudaitis
Adresas: Tilžės g. 41, Kaunas

 

El. paštas: info@callida.lt
Tel.: +370 604 79657
Įmonės kodas: 921-149-301

Darbo laikas

Pirmadienis: 08:00-17:00
Antradienis: 08:00-17:00
Trečiadienis: 08:00-17:00
Ketvirtadienis: 08:00-17:00
Penktadienis: 08:00-17:00
Šeštadienis: nedirbame
Sekmadienis: nedirbame